Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !!! - 91m2

E pa mobiluar
58,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 1320
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFUR573006 - Ne zonen e Freskut prane "Hotel Imperium" shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet katin e 2-te te nje pallati 5-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne nje korridor te bollshem i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje tualet te perbashket me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson ndricim natyral gjate gjith dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone mjaft e qete dhe ofron facilitete per nje jetese sa me komode. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka hapsira gjelberimi dhe nje pamje te lire drejt qytetit. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet e pamobiluar. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

55,000€
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 75m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Tek Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet...

E RE
58,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 77m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Rruga "5 Maji" prane "Concord Center" shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pa...