Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! - 92m2

E mobiluar
115,000€

  • Rruga e Ullishtes
  • 481
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR572927 - Tek Liqeni i Thate ne rrugen e Ullishtes shitet apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me planimetri te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 92 m2 dhe neto 86 m2 ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 6-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, ne dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet te dedikuar dhe tjetra me dalje ne ballkonin e dyte dhe me nje tualet te perbashket. Apartamenti orientohet Lindje-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjat gjith dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te qeta dhe me te kerkuara te Tiranes dhe ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga e Ullishtes
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
114,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamlliku, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Shume D... - 120m2
Xhamlliku - Rruga Telo Ndini

Ne zonen e Xhamllikut prane Supermarket SPAR shitet super apartament 2+1+2 tualete me shume drite dhe hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne kat...

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...

115,000€
Tek Farmacia 10, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri... - 114m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Te Farmacia 10 Shitet Apartament 2+1 me planimetri te rregullt ! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje kompleksi rezidencial, ka siperfaqe totale p...