Në Astir Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Të Rregullt !!! - 111m2

Pjesërisht e mobiluar
81,000€

  • Rruga Sabri Preveza
  • 666
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFUR572863 - Tek Astiri prane "Bar Univers" shitet apartament 2+1 i pershtatur ne 3+1+2 tualete me planimetri te rregullt dhe hapEsire te bollshme. Apartamenti ka siperfaqe 111 m2 bruto dhe 102 m2 neto. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-te katesh me ashensor te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne nje sallon i cili ben shperndarjen ne dy dhoma gjumi te cilat kane dalje ne ballkon, njera prej dhomave me tualet te dedikuar, nje dhome tjeter e pershtatshme si per dhome gjumi ashtu dhe per studio, dhomen e ndenjes se bashku me ambjentin e gatimit dhe nje tualet te perbashket. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me dinamike, e cila eshte zhvilluar me ritme te shpejta. Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si: Shkolla, Kopshte, Spitale, Farmaci, Supermarkete, Bare-Restorante, Linja Transporti Publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Astir
Rruga Rruga Sabri Preveza
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I... - 75m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje...

E RE
90,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dh...

77,700€

85,000€

Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 111m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh...