Ne Bllok, Jepet Ambient Per Zyra Me Qira - 90m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 89

Përshkrimi i pronës

REFSP421544 - Jepet me Qira ambient per zyra, ne zonen e Bllokut, nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Ambienti ndodhet ne nje nga rruget me te frekuenuara te Bllokut, e njohur si pike referimi per zonen. Zona gjithashtu ka edhe mundesi parkimi. Planimetria e ambientit eshte mjaft fleksibel dhe mund te organizohet ne baze te kerkesave te caktuara. Planimetria eshte e organizuar ne kater dhoma dhe dy tualete. Ambienti ka investim te brendshem sipas kerkesave te kohes: rrjet instalimesh elektrike dhe hidraulike, dysheme me parket, sistem ndricimi LED dhe sistem kondicionimi. Eshte ambient i pershtatshem per lloje te ndryshme zyrash. Per me shume informacion ose pernje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Hapesira Te... - 130m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne Bllok, jepet me qira super apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te mireadministruar ne qendren H...

E RE
700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 125m2
Blloku - Blloku

Ne Bllok, prane Ambasades Daneze, jepet me qira apartament 2+1+2, ne katin e peste te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me sistem...

E RE
650€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Super Apartament 2+1 Me Qira !! - 115m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Bllok, prane Hotel Metro, jepet me qira nje super apartament 2+1+2, ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pajisur me...