Jepet Me Qira Vile Luksoze Ne Linze - 600m2

E mobiluar
2,500€ / muaj

  • Rruga Sotir Caci
  • 257

Përshkrimi i pronës

REFSP421504 - Jepet me Qira Vile Fantastike ne nje nga zonat me terheqese te Linzes. Ne qofte se jeni duke kerkuar qetesi, relaks, privatesi dhe doni t'i largoheni kaosit urban, ky eshte vendi ideal per te jetuar. E vendosur ne nje terren fantastik, ku gershetohet ajri i paster, natyra magjepsese dhe pamja panoramike e qytetit te Tiranes, ndjesia dhe emocionet qe te percjell ky kolazh elementesh jane unike. Perfeksioni i natyres dhe ambientit perreth percillet edhe ne dizajnin mbreselenes te viles. E dizenjuar me shume kujdes nga arkitekt gjerman, vila te ofron nje cilesi jetese dhe komoditet maksimal. Vetratat e medha te xhamit te japin ndjesine e vazhdimesise se natyres ne interier dhe te bejne te ndihesh sikur je njekohesisht edhe brenda edhe jashte shtepise. Arredimi i ambienteve eshte perzgjedhur me kujdes nga firmat me prestigjoze italiane dhe gjermane, duke krijuar nje atmosfere te vecante ne interierin e viles. Qe ne momentin qe futesh brenda , te shoqeron ne cdo ambient ndjesia e ngrohtesise dhe relaksit. Qellimi kryesor i shtepise nuk eshte te jetohet, por te perjetohet. Dhe kjo vile e realizon me se miri kete qellim. Duhet ta provosh vete qe ta besosh. Ne qofte se nuk doni te humbisni rastin na kontaktoni menjehere dhe bejeni tuajen kete vile unike!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 600m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Ne Fresk, Jepet Vile Me Qira !! - 550m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne rrugen Shefqet Kuka, jepet Vile me qira, me oborr me siperfaqe 550 m2 truall dhe siperfaqe te secilit kat nga 147 m2 me pus ne oborr, sistem suguri...

E RE
2,500€ / muaj
Ne Farke, Jepet Me Qira Super Vile !!! - 360m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

Prane liqenit te Farkes, jepet me qira super vile 2 kate banim dhe nje kat bodrum ndertim i vitit 2020. Vila organizohet ne katin e pare me dy hyrje t...