Tek Rruga e Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 me Orientim Perfekt!!! - 73m2

E pa mobiluar
173,000€

  • Rruga Jan Kukuzeli
  • 85
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057582 - Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper ambientet e tjera, ne ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet, Apartamenti orientohet nga Jug-Lindja qe do te thote se ka drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem, shkolla, kopshte, linja urbane, etj... dhe shume afer qendres dhe parkut te madhe qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qirate ne ate zone jane te larta. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik
Rruga Rruga Jan Kukuzeli
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Tek Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 Me 2 Pos... - 90m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Millosh Shutku

Te Tregu I Ri Elektrik, Shitet Apartament 2+1 +2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Cmim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 5-katesh ndertim...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

E RE
179,000€
Tek Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 2+1+Verand... - 160m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Tek Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 2+1+Verande Me Orientim Perfekt Dhe Kubature Te Rregullt. Apartamenti Ka siperfaqe totale 160 m2, nga te...