Prane Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 1+1, Me Orientim Perfekt!! - 60m2

E pa mobiluar
85,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 200
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057566 - Afer Pallatit me Shigjeta, ne rrugen Irfan Tomini shitet apartament 1+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor te bollshem qe ben shperndarjen neper ambientet e tjera, ne ambient ndenje, se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Apartamenti orientohet nga Lindja dhe Perendimi, qe do te thote se ka drite natyrale dhe diell gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet eshte nder me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem, shkolla, kopshte, linja urbane, etj... dhe shume afer qendres qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qirate ne ate zone jane te shtrenjta. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjencine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Selite - Pallati Me Shigjeta - Ish Stacioni i Fundit i Tiranes se Re
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

79,000€

86,000€

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

E RE
94,000€
Prane Rrethrrotullimit Te Shkozes, Shitet Apartament 1+... - 78m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Ali Shefqeti

Prane Rrethrrotullimit te Shkozes, Shitet Apartament 1+1 ne Kompleks Super Modern !! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje kompleksi te ri te sapo p...

79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...