Tek Mirabella Rezidence, Shitet Apartament 2+1, me Planimetri Perfekte & Post Parkimi!!! - 100m2

E pa mobiluar
160,000€

  • Rruga Kujtim Laro
  • 131
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK057510 - Tek Rezidenca Mirabella, Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste banim ne nje godine banimi dhe sherbimi 10 kate dhe me 2 kate parkim nentoke. Apartamenti ka siperfaqe bruto 100.32 m2, siperfaqe neto 87.19 m2 dhe organizohet si me poshte; korridori qe ben shperndarjen ne ambjentet e tjera, duke filluar me sallonin bashke me ambjentin e gatimit dhe ndenjes dhe me dalje ne ballkon, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar dhe me dalje ne ballkon, dhoma e femijeve dhe tualeti qendror. Ne kete ndertim cilesia e punimeve eshte shume e larte me materiale qe perdoren ne teknologjite e reja te ndertimit ku fasada eshte sistem kapot, realizimi i murit dopio qe ndan apartamentet ndermjet tyre dhe me ambientin e jashtem, izolim akustik, pajisjet hidraulike marke cilesore, vetratat, sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne te cilen ndodhet ka te gjitha fasilitet per jetese komode duke patur prane linje urbane, shkolla ,kopshte, markete, farmaci etj..Eshte nje mundesi shume e mire si per banim ashtu edhe per investim, pasi qerate ne zone jane te larta. Duhet theksuar qe ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi ne katin -1. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Kujtim Laro
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
166,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Sup... - 123m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123 m2 ,neto 106...

E RE
170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...

E RE
160,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1, Me Vendnd... - 71m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Jan Kukuzeli

Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues...