Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2

E pa mobiluar
138,000€

  • Rruga Ali Demi
  • 230
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057504 - Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe neto te hipotekuar 81 m². Duhet theksuar qe apartamenti eshte i ngritur nga toka me gjashte shkalle. Organizohet ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen ne ambientet e tjera, hapesira e ndenjes me kendin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi nga e cila njera ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Orientohet Veri-Perendim duke mundesuar ndricim natyral. Zona ku ndodhet eshte mjaft e preferuar si per banim dhe per investim duke qene se dhe vlerat e qirase ne kete zone jane te larta. Ka prane cdo facilitet te mundshem si cerdhe, kopshte, shkolla dhe cdo sherbim tjeter. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, kurse garazhdi eshte ne proces legalizimi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Garazh Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
130,000€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 97m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
133,500€
Tek Zona E Ish Fushes Se Aviacionit, Shitet Apartament... - 100m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Tek ish Fusha e Aviacionit, ne nje kompleks te ri ne faze ndertimi karabina shitet apartament 2+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne kat...

E RE
140,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sa... - 98m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar. Apartamenti me siperfaqe bruto 97.6 m2, neto 88 m2 ndodhet ne katin e 3-te te nje...