Ne Astir, Shitet Apartament 3+1 Me Hapesira Te Bollshme & Orientim Perfekt!! - 141m2

E mobiluar
165,000€

  • Rruga Aleksandri i Madh
  • 61
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK057485 - Ne Astir, tek rruga "Aleksandri i Madh", pallati Everest, shitet apartament 3+1+2 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati dhjete-katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar ne korridor qe ben shprendarjen neper ambjentet e tjera, ne dhomen e ndenjes bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi nga te cilat dy jane me dalje ne ballkon, dhe dy tualete me hapesire te bollshme dhe me dritare. Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim, cka e ben qe te kete drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte nje opsion shume i mire dhe per investim pasi mund te ndahet ne dy apartamente. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron nje shumellojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 141m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Aleksandri i Madh
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Objekt Te S... - 123m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Teodor Keko

Ne Unazen E Re, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Objekt Te Sapo Perfunduar !! Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 122.8 m2 dhe eshte i organizuar me k...

174,200€
Tek Univers City, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Klering... - 208m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Univers City, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin 0 te nje pallati 9 katesh, me ashensor. Prona ka nje siperfaq...

132,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 3+1+2 Me Orientim Perfekt !... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 3+1+2 tualete me orientim perfekt. Apartamenti me siperfaqe bruto 115.98 m2, neto 106.4 m2 ndodhet n...