Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Shume Hapesire, Orientim Perfekt & I Mireinvestuar!! - 96m2

E mobiluar
199,000€

  • Rruga Hamdi Sina
  • 136
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057396 - Tek Liqeni i Thate, ne rrugen Hamdi Sina, Shitet Super Apartament 2+1 me shume Hapesire dhe i Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 96 m², i pozicionuar ne katin e 4 te nje pallati 6 katesh te vitit 2012 i mirembajtur, me ashensor. Organizimi eshte shume i favorshem, me nje korridor te bollshem qe ben shperndarjet ne ambientin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, vazhdon me 2 dhomat ku njera eshte matrimoniale me dalje ne ballkon dhe tjetra opsionale per femije po ashtu me dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritatre. Apartamenti eshte i mireinvestuar, cdo ambient eshte i shtruar me parket dhe i pajisur me kondicioner mural te firmes se njohur Daikin, te gjitha elektroshtepiaket e tjera te markave me te mira ne treg. Orientimi i apartamentit eshte perfekt, Lindje -Jug, cka e ben te ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale, gjithashtu lokacioni apartamentit jep mundesine e nje jetese komode me shume fasilitete ne zone dhe me nje pamje relaksuese nga ballkoni te Liqenit te Thate. Gjithashtu eshte dhe nje mundesi shume e mire per investim duke qene se ne ate zone qerate jane shume te larta. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal Properties ne numrin 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Hamdi Sina
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
800€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Tot... - 108m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja...

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

279,000€

284,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim D... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni i Thate, Prane Hotel Radisson Shitet Apartament 2+1 Me Orientim dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8...