Okazion!!! Tek Materniteti i Ri, Ne Rezidencen Eshli, Shitet Apartament 2+1 me Planimetri Perfekte!!! - 84m2

E pa mobiluar
113,000€

  • Rruga Ramiz Zakja
  • 551
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057349 - Prane Maternitetit te Ri, Tek Eshli Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Dhe Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 84 m2, ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne dhomen e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit, dhome matrimoniale, dhoma e femijeve dhe nje tualeti. Pallati aktualisht eshte ne fazen e karabinase (kati i 5) dhe pritet te perfundoje brenda 1.5-vitesh. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per cilesine e punimeve dhe eshte nje nder komplekset me te mira te zones. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 84m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan
Rruga Rruga Ramiz Zakja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
109,000€
Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Ban... - 80m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga Ilia Xhokaxhi

Tek Kryqezimi i Shkolles Se Bashkuar, Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje palla...

114,000€

117,000€

Ne Rrugen Hoxha Tahsim, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per... - 56m2
9 Katshet - Pazari i Ri - Shkolla e Kuqe - ATSH - Ministria e Jashtme - Rruga Hoxha Tahsim

Ne Kryqezimin e Rruges Hoxha Tasim Me Rrugen Bardhyl, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati p...

110,000€

117,000€

Ne Astir , Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregu... - 102m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 102.3 m2, neto 94.8 m2 ndodhet...