Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 2+1, me Vendndodhje Perfekte!!! - 95m2

E pa mobiluar
185,000€

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 280
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057161 - Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe bruto prej 95m² dhe siperfaqe neto prej 85 m2. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit, dy dhoma gjumi ku njera eshte me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientimi nga Perendimi e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me Qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Mine peza - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire Dhe I Arreduar Totalisht Me Arkitekt ! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te...

185,000€
Tek Ish-Profarma Shitet Apartament 2+1+2 I Kovertueshem... - 123m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma shitet apartament 2+1+2 tualete lehtesisht i konvertueshem ne duplex. Apartamenti me siperfqe bruto 122.84 m2, neto 105.75 m2 ndodhet...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Square 21, Jepet Apartament 2+1 Me Qira I Sapoinv... - 85m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga Kavajes , Prane Square 21, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar. Apartamenti ndodhet ne kati e 6 te nje pallati te mirembajtur dhe organ...