Cmim Okazion!!! Ne Dhermi, te Kompleksi Santorini, Shitet Apartament 1+1 me Hapesire te Bollshme!!! - 107m2

E pa mobiluar
262,000€

  • Rruga Perivolo
  • 127
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057127 - Ne Dhermi, te Kompleksi Santorini, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ideale per Banim dhe Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 kateshe me pamje nga sheshet dhe hapesirat e gjelberuara te kompleksit si dhe pishines verore. Kompleksi Santorini ndodhet shume afer detit ne nje prej plazheve me te bukura te bregdetit Jon si eshte ai i Drimadhesit. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 107 m2. Rezidenca eshte ne fazat e fundit te ndertimit aktualisht po behen shtrimet e dyshemeve dhe patinimet dhe shume shpejt nis banimi. Për më tepër informaicon ose një vizitë në pronë kontaktoni The RightDeal (+355) 0 67 403 2997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 107m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 1
Zona Vlore
Rruga Rruga Perivolo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 4

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

252,000€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion!!! Ne Dhermi, Tek Kompleksi Santorini, Shi... - 103m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, te Kompleksi Santorini, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ideale per Banim dhe Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 k...

259,700€
Cmim i diskutueshem
Cmim Okazion!!! Ne Dhermi, Te Rezidenca Santorini, Shit... - 106m2
Vlore - Rruga Perivolo

Ne Dhermi, te Rezidenca Santorini, Shitet Apartament 1+1, Mundesi Ideale per Banim dhe Investim. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje godine 3 k...

260,000€
Cmim i diskutueshem

270,000€

Ne Dhermi, Shitet Shtepi Private 3 Kateshe Me Pamje Nga... - 135m2
Vlore - Rruga Allonja

Ne Dhermi, Ne Rrugen Allonja, Shitet Shtepi Private 3 Kateshe Me Pamje Nga Deti!!! Shtepia ndodhet ne nje zone me akses shume te mire buze rruge. Shte...