Tek Mozaiku, Shitet Apartament 3+1, Mundesi Shume e Mire per Investim!!! - 120m2

E pa mobiluar
174,000€

  • Rruga Mihal Ciko
  • 244
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK057108 - Prane Mozaikut te Tiranes, Shitet Apartament 3+1+2, Me Hapesira Te Bollshme !!! Prona ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka siperfaqe neto 120 m2. Aktualisht eshte i ndare ne dy apartament, nje 2+1 dhe nje Garsoniere, secili me hyrje me vete. Duke patur parasysh zonen shume afer qendres ne te cilen ndodhet apartamenti, eshte nje mundesi shume e mire per investim, pasi kerkesa pir qera dhe Air Bnb eshte shume e larte. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit : +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Mozaiku i Tiranës
Rruga Rruga Mihal Ciko
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Verandë Ballkon Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme