Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1 , me Orientim & Vendndodhje Perfekte!!! - 150m2

E mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Ibrahim Rugova
  • 51
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057104 - Ne Bllok, ne Rrugen Ibrahim Rugova, afer me Xheko Imperial, Jepet Me Qira Apartament 2+1 !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar, me ashensor dhe me roje 24 ore. Ka nje siperfaqe bruto 150 m2 dhe organizohet nga salloni i ndenjes me kend gatimi te vecuar dhe dalje ne verande, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, dhe nje tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, parketi, dyer, dritaret, etj.... Mobilimi eshte modern dhe teresisht i ri. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes, duke qene shume afer qendres dhe sidomos parkut dhe liqenit artificial, ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi
Rruga Rruga Ibrahim Rugova
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

311,500€

323,000€

Tek Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super... - 125m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Kristo Luarasi

Tek Liqeni i Tiranes, Ne Lake View Residence, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim t...

850€ / muaj
Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartam... - 85m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Tek Gjimnazi Petro Nini Luarasi , Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 8 te nje pallati 11 katesh, me ashe...