Ne Astir, Shitet Apartament 1+1 me Orientim Perfekt!!! - 56m2

E pa mobiluar
75,000€

  • Rruga Sabri Preveza
  • 375
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057101 - Prane Bar Artistit, ne Astir, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 50 m² dhe siperfaqe bruto prej 56 m². Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Orientimi nga Jug-Perendimi e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me unazen e madhe dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Astir
Rruga Rruga Sabri Preveza
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
91,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1... - 70m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit, Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 70 m2 dhe siper...

E RE
103,000€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 77m2
Astir - Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 me planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 76.90 m2 dhe...

E RE
83,900€
Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+... - 62m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament 1+1 planimetri te rregullt ne faze perfundimtare. Apartamenti ka siperfaqe bruto 62.20 m2 dhe sip...