Afer Xhamise se Tabakeve, Shitet Garsoniere, me Orientim Dhe Vendndodhje Perfekte!!! - 40m2

E pa mobiluar
85,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 232
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057095 - Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Garsoniere Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Garsonierja ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Ka siperfaqe neto ne certifikate prej 37 m² dhe siperfaqe bruto prej 40 m². Orientimi nga Jug-Perendimi e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites dhe ka pamje nga qendra e qytetit. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 40m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 5
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
300€ / muaj
Tek Shkolla Baletit, Jepet Me Qira Garsoniere Me Lokaci... - 35m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Shkolla Baletit, Jepet Me Qira Garsoniere !! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor. Prona ka nje siperfaqe 35 m2....

94,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Garsoniere Ideale Per I... - 51m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet garsoniere ideale per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi...