Tek Xhamia e TabakEve, Shitet Apartament 1+1, me Orientim Dhe Vendndodhje Perfekte !!! - 70m2

E pa mobiluar
135,000€

  • Rruga Shyqyri Ishmi
  • 298
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057094 - Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadministruar. Apartamenti ka siperfaqe neto ne certifikate prej 63 m² dhe siperfaqe bruto prej 70 m². Organizimi i apartamentit fillon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me ambientin e ngrenies dhe te gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, dhe nje tualet. Orientimi nga Jug-Perendimi e ben te kete drite gjate pjeses me te madhe te dites dhe ka pamje nga qendra e qytetit. Zona ofron shume fasilitete duke nisur nga lokacioni perfekt, afersia me qendren dhe me institucionet dhe per kete arsye eshte nje mundesi shume e mire si per te jetuar ashtu edhe per investim. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Right Deal +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Shyqyri Ishmi
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

129,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

125,000€
Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Inves... - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga k...

126,600€
Ne Gjirin E Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lal... - 63m2
Hamallaj - Hamallaj

Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial Porto Lalzi, Shitet Super Apartament 1+1 Vetem 1 Minute Larg Detit. Apartamenti ndodhet ne njeren nga go...