Afer 21 Dhjetorit, Shitet Super Apartament 1+1, me Orientim Perfekt!!! - 68m2

E pa mobiluar
138,000€

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 185
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK057037 - Afer 21 Dhjetorit, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, midis Rruges se Kavajes dhe Bulevardin Gjergj Fishta, shitet super apartament 1+1, i investuar se fundmi shume mire, duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik, dyer, dritare, parket etj...ne katin e 7 te nje pallati me ashensor dhe i mireadministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, dhe dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet, Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Jug-Lindja. Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe shume afer qendres dhe parkut te Tiranes, shkollave, kopshteve, linjave urbane qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per banim por edhe per investim duke qene se qerate ne ate zone jane te shtrenjta. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine imobiliare "The Right Deal" +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

129,500€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1, Me Plan... - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...

125,000€
Te 21-Dhjetori, Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Inves... - 60m2
21 Dhjetori - Rruga Kongresi i Lushnjes

Te 21-Dhjetori Shitet Apartament 1+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar dhe organizohet nga k...

135,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1, Me Orient... - 70m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...