Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt - 101m2

E pa mobiluar
88,500€

  • Boulevard Kashar
  • 1200
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056977 - Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt dhe Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri tete katesh, i cili nuk e ka te vendosur ashensorin dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, ku njera ka tualet te dedikuar dhe nje tualet tjeter qendror. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode, duke e bere nje mundesi shume te mire si per banim edhe per investim. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

E RE
95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....