Ne Astir, Shitet Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt - 101m2

E pa mobiluar
88,500€

  • Boulevard Kashar
  • 1200
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056977 - Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt dhe Orientim Perfekt!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri tete katesh, i cili nuk e ka te vendosur ashensorin dhe organizohet nga salloni ndenjes me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi, ku njera ka tualet te dedikuar dhe nje tualet tjeter qendror. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese komode, duke e bere nje mundesi shume te mire si per banim edhe per investim. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 101m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
79,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Urban Gate, Ne Astir Shitet Apartament 1+1 Ideal Pe... - 66m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Te Kompleksi Urban Gate, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 65.9 m2 dhe siperfaqe neto 55.3 m2, ndodhet ne...

133,000€
Okazion Kleringu! Tek Golden Park 3, Shitet Apartament... - 111m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Bedri Karapici

Te Kompleksi Golden Park Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe organizohe...

E RE
500€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion... - 100m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin 7 (jo i fundit) te nje pallati me ashensor dhe ka nje si...