Tek Kompleksi Touch of the Sun, Jepet me Qera Super Penthouse Bashke me Post Parkimi - 186m2

E mobiluar
1,300€ / muaj

  • Rruga Ibrahim Shalqizi
  • 63
  • 2 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056959 - Tek Kompleksi Rezidencial Touch of the Sun, jepet me qira super penthouse, i investuar totalisht, se bashku me post parkimi. Penthousi ndodhet ne katin e 4 te nje prej godinave te kompleksit dhe eshte i organizuar ne sallonin e ndenjes me dalje ne verande, kendin e gatimit dhe ambjentin e ngrenies me vete po me dalje ne verande, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet (me dritare) dhe dalje ne ballkon dhe dy tualete. Kompleksi ka: -Recepsion 24 ore- Monitorim me kamera të gjithe rrethimit- Pishine e hapur- Kinema-Palester- Parukeri- Bar Kafe- etj... Parqe te gjelberuar ne sherbim te perbashket. Punimet ne apartament janë shume cilesore, pasi jane bere nga vete pronari dhe çdo detaj eshte zbatuar me perkushtim dhe profesionalizem. Duke filluar nga sistemi elektrik, sistemi hidraulik (incaso), parketi i cili eshte prej druri i cilesise se larte, si dhe pajisjet elektroshtepiake jane te markave me te mira ne treg. Orientimi i apartamentit eshte nga Jug-Lindja dhe Perendimi duke ofruar nje pamje te mrekullueshme nga kodrat e Farkes dhe Saukut. Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi. Per me shume informacione ose një vizite në prone kontaktoni The Right Deal në +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 186m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Penthouse
Kati 4
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Ibrahim Shalqizi
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Penthouse Me Verande... - 360m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Liqeni i Thate

Tek Liqeni i Thate, ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, jepet me qira Penthouse me punime super cilesore. Penthouse ndodhet ne katin e 7 dhe es...

1,200€ / muaj
Prane Teg-Ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira... - 144m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Prane Teg-ut, Tek Rose Garden Residence, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1, Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje prej godi...

Tek Long Hiill Residence, Jepet Me Qira Apartament 2+1+... - 130m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Xixi

Jepet me qera apartament 2+1+2 tek Long Hill Residence se bashku me 2 poste parkimi. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 2te dhe organi...