Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt!!! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
135,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 229
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056944 - Ne Misto Mame, Ne Fillim Te Rruges Besim Alla, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ka siperfaqe siperfaqe bruto 100m² dhe ne katin e 5 banim te nje ndertimi 8 katesh, i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartamenti organizohet ne korridorin qe ben shperndarjen neper ambjentet e tjera, duke filluar me sallonin ne te majte, bashke me kendin e gatimit, ne te djathte jane dy dhomat gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje tualeti i aksesueshem ne korridor. Orientimi i apartamenti eshte nga jug-perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Besim Alla
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
139,000€
Tek Ali Demi, Shitet 2+1+2, Me Hapesire Te Bollshme Ne... - 116m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete +garderobe ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje god...

E RE
141,500€
Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Pla... - 101m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Olive Park Residence, Shitet Apartament 2+1, Me Planimetri te Rregullt Me Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje godine 3 kates...

130,000€

140,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Sup... - 116m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Teodor Keko

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Mobiluar Dhe Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje ndertimi te ri, i pajisur me ashensor dhe...