Ne Misto Mame, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt Dhe Orientim Perfekt!!! - 100m2

Pjesërisht e mobiluar
135,000€

  • Rruga Besim Alla
  • 248
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056944 - Ne Misto Mame, Ne Fillim Te Rruges Besim Alla, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ka siperfaqe siperfaqe bruto 100m² dhe ne katin e 5 banim te nje ndertimi 8 katesh, i mireadministruar me ashensor, ndertim i vitit 2008. Apartamenti organizohet ne korridorin qe ben shperndarjen neper ambjentet e tjera, duke filluar me sallonin ne te majte, bashke me kendin e gatimit, ne te djathte jane dy dhomat gjumi, njera prej te cilave me dalje ne ballkon dhe nje tualeti i aksesueshem ne korridor. Orientimi i apartamenti eshte nga jug-perendimi cka ben qe te kete drite natyrale pjesen me te madhe te dites. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Besim Alla
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Klering... - 90m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 90m² dhe siperfaqe neto 76m...

E RE
140,000€
Cmim Kleringu !!! Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Aparta... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine b...