Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim!!! - 178m2

E mobiluar
1,500€ / muaj

  • Rruga Zallit
  • 51
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056941 - Tek Zgjatimi Rezidenca Kodra Diellit 1, Jepet Me Qira Duplex 3+1 Me Post Parkimi Te Perfshire Ne Çmim Dhe Totalisht i Investuar!!! Duplexi ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te njeres prej objekteve te Rezidences, te mireadministruar. Duplexi ka siperfaqe bruto 178m² dhe siperfaqe neto 158m² dhe eshte i organizuar si me poshte: Kati i pare ka tre dhoma, 2 tualete dhe nje ballkon. Kati i 2 ka sallonin dhe ambjentin e gatimit me vete, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi eshte lindje. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Gjithashtu ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi. Rezidenca ofron te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone ne kontaktoni ne Agjensine The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 178m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 2
Zona Rezidenca Kodra e Diellit 1
Rruga Rruga Zallit
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

197,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion! Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shi... - 165m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Rruga Kodra e Diellit

Tek Zgjatimi I Rezidences Kodra Diellit 1, Shitet Super Duplex, Ne Format Vilete. Duplexi ndodhet ne katin e 1 dhe 2 dhe eshte i organizuar si me posh...

1,600€ / muaj
Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lo... - 281m2
Liqeni i Thate - Rruga Mustafa Xhabrahimi

Tek Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Super Dupleks , Me Lokacion Perfekt!!! Dupleksi ndodhet ne katin 1 dhe 2 te nje vile 3 kateshe. Prona ka nje siperf...

240,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 1, Shitet Super Duplex Me... - 159m2
Rezidenca Kodra e Diellit 1 - Selitë, Tirana

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, Shitet Super Duplex Me Siperfaqe 159m² bruto dhe 149m2 neto. Siperfaqia eshte e organizuar ne menyre perfekte ku kati...