Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Zyra te Ndryshme!!! - 60m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 83
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056849 - Ne Qender, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtatshem Per Zyra te Ndryshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 10 katesh, i pajisur me ashensor dhe i mireaministruar. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Lindja dhe ka nje pamje fantastike nga mali i Dajtit. Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per biznes, per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe ndodhet shume afer Qendres, shkollave, kopshteve, linjave urbane etj.. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 7
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
600€ / muaj
Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1, Tota... - 72m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qete...

E RE
500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

E RE
430€ / muaj
Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartam... - 60m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari, Jepet Me Qira Apartament 1+1, I Pa Banuar Me Pare !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati me ashens...