Ne Dhermi, Shitet Shtepi Private 3 Kateshe Me Pamje Nga Deti!!! - 135m2

E pa mobiluar

270,000€

260,000€

  • Rruga Allonja
  • 279

Përshkrimi i pronës

REFSK056779 - Ne Dhermi, Ne Rrugen Allonja, Shitet Shtepi Private 3 Kateshe Me Pamje Nga Deti!!! Shtepia ndodhet ne nje zone me akses shume te mire buze rruge. Shtepia ka siperfaqe trualli prej 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi ne total 135 m2. Ne katin perdhe me siperfaqe 45 m2 sherben per post parkimi dhe magazine, kati i pare po me me sip 45 m2, dhe eshte i strukturuar ne sallonin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit dhe nje tualet, ne katin e dyte ka dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Pjesa tjeter e truallit eshte oborr i gjelberuar me peme. Orientimi eshte Jug-Perendim dhe Veri dhe ka pamje fantastike nga deti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor si per truallin dhe per ndertesen. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Right Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Vlore
Rruga Rruga Allonja
Viti i ndërtimit 1970
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Ballkon Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme