Prane Ish Parkut, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! - 164m2

Pjesërisht e mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga Ndre Mjeda
  • 11
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056758 - Tek Zona e Ish Parkut, Prane Report TV, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 teknik dhe organizohet nga nje korridor, salloni i bollshem me dalje ne ballkon, ambjentin e gatimit me vete, tre dhoma gjumi te bollshme dhe dy tualete. Orientimin e ka Jug-Lindje-Perendim, cka mundeson ndricim gjate gjithe dites. Eshte pjeserisht i mobiluar. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe jepet me qera per zyra ne vleren 900 euro, kurse per banim ne vleren 650 euro. Pallati ndodhet buze rruge dhe ne nje zone qe ofron faciilitete te shumta. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 164m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Ndre Mjeda
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Perballe Ish Ekspozites, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra... - 99m2
Blv. Bajram Curri - Bajram Curri Boulevard

Perballe Ish Ekspozites, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Sapo Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe t...

800€ / muaj
Ne Bllok, Jepet Me Qira Ambjent Per Biznes !! - 106m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen e Bllokut, prane sheshit Willson jepet me qira apartament i cili shfrytezohet si ambjent biznesi me siperfaqe neto 106m². Apartamenti ndodhet...

800€ / muaj
Prane Ambasades Gjermane, Jepet Me Qira Apartament 3+1... - 107m2
Blloku i Ambasadave - Rruga Xhezmi Delli

Prane Ambasades Gjermane, jepet me qira apartament 3+1 ne katin e 9 te nje pallati me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje koridor, hapesira ne e...