Tek Rruga e Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!!! - 91m2

E mobiluar
1,400€ / muaj

  • Rruga e Kosovarëve
  • 79
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056731 - Tek Rruga e Kosovareve, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me 2 Poste Parkimi Te Perfshira Ne Çmim!!! Apartamenti organizohet nga nje korridor, salloni i bollshem bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi te bollshme dhe nje tualet. Mobilimi eshte bashkekohor me nje kuzhine luksoze, me mobilje te reja dhe me te gjitha elektroshtepiaket e domosdoshme. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per familje, te cilat preferojne standard te larte jetese duke patur parasysh qe distanca nga Liqeni Artificial dhe Parku eshte vetem 5 min larg ne kembe. Njekohesisht ne cmim perfshihet dhe dy poste parkimi. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
1,400€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super P... - 115m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Me Super Pamje Dhe I Sapo Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri dhe te mire...

1,300€ / muaj
Tek Parku Olimpik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 N... - 110m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Te Parku Olimpik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Ne Ndertim te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh te mireadministruar...

1,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Liqenit Artificial, Ne Kompleks Rezidencial Jepet... - 132m2
Liqeni Artificial - Liqeni Thatë

Prane Liqenit Artificial, Ne Kompleks Rezidencial, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2+Garazh I Super Investuar Dhe Pa Banuar Me Pare!!! Apartamenti ndodhe...