Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! - 104m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Kristo Luarasi
  • 17

Përshkrimi i pronës

REFSK056730 - Tek Lake View Residence, Jepet Me Qira Apartament I Pershtatshem Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare teknik te nje prej godinave te rezidences, me nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe eshte i organizuar ne tre ambjente te bollshme, nje tualet, nje depo si dhe dy ballkone. Eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi, si: zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie, klinike, estetike, etj., sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt. Vlera e qerase eshte 1200 euro bruto ku ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi ne katin -3. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Liqeni Artificial
Rruga Rruga Kristo Luarasi
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 13

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon Depo I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,300€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruge... - 50m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Njesi Biznesi Buze Rruges Kryesore!!! Njesia e biznesit ka siperfaqe bruto 35m² njesi plus 15m² dubleks. Organizohet ng...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Blv. Zogu i Pare - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e ka...

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Ambient Komercial Buze R... - 147m2
Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Farmacia 10, Buze Rruges se Dibres jepet me qira ambient komercial Open-Space. Ambienti me siperfaqe totale 147 m2, dhe siperfaqe neto 122.5 m2, n...