Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 103m2

E pa mobiluar
2,000€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 96

Përshkrimi i pronës

REFSK056729 - Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe eshte i organizuar ne tre ambjente te bollshme, nje tualet me dritare, nje depo si dhe dy ballkone. Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, si: zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt (duke qene se eshte buze rruge) qe lidhet me te gjitha institucionet, bankat etj. Ambienti eshte investuar se fundmi: shtrimi me parket, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte 2000 euro bruto e diskutueshme. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra!!! - 185m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyri, Prane Drejtorise Se Policise, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri dhe te pajisur me...

2,000€ / muaj
Tek Selvia, Jepet Me Qira Super Ambient Per Zyra Me Lok... - 219m2
Selvia - Rruga e Dibrës

Tek Selvia, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2007. Ka nj...

255,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Qender, Tek Turdiu Center, Shitet Zyre Me Pamje Nga... - 85m2
Qender - Rruga e Barrikadave

Ne Qender te Qytetit, ne rrugen e Barrikadave, ne nje nga qendrat tregtare me te mira, tek Turdiu Center, shitet Ambient (Zyre), ne katin e trete te n...