Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! - 103m2

E pa mobiluar

2,000€ / muaj

1,350€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 155

Përshkrimi i pronës

REFSK056729 - Tek Kafe Flora, Jepet Me Qira Super Ambjent Per Zyra Me Lokacion Perfekt!!! Ambienti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues me nje siperfaqe totale prej 104 m2 dhe eshte i organizuar ne tre ambjente te bollshme, nje tualet me dritare, nje depo si dhe dy ballkone. Eshte i pershtatshem per zyra te ndryshme, si: zyre noterie, zyre finance, zyre IT, zyre avokatie sepse ambienti ka fasade xhami per brandim dhe nje lokacion perfekt (duke qene se eshte buze rruge) qe lidhet me te gjitha institucionet, bankat etj. Ambienti eshte investuar se fundmi: shtrimi me parket, kondicioner, instalimet hidraulike dhe elektrike. Vlera e qirase eshte 1350 euro neto. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1980
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

650€ / muaj
Tek Rr. E Barrikadave, Jepet Ambient Me Qira I Pershtat... - 95m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Tek Rr. e Barrikadave, Jepet Ambient me Qira I Pershtatshem Per Zyra. Ambienti ndodhet ne nje pallat te ri te sapo perfunduar ne katin e 2 me nje sipe...

1,500€ / muaj

1,600€ / muaj

Tek ''Turdiu Center''jepet Zyre Me Qira Per Tipologji T... - 154m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Turdiu Center, ne Qender , jepet me qira zyre . Zyra ka organizim ne pjesen e recepsionit, kuzhine moderne, tre ambiente me akses ne ballkon, dy...

2,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre Me Lokacion Perfek... - 225m2
Rruga e Dibres - Selvia - Medrese - Farmacia 10 - Rruga e Dibrës

Tek Kompleksi Farmacia 10, Jepet Me Qira Zyre E Sapo Investuar 225 m2 !!! Ambienti ka siperfaqe bruto 225 m² : organizohet ne nje korridor i cili ben...