Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 3+1 Me Cmim Kleringu!!! - 117m2

E pa mobiluar
94,500€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 88
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056721 - Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Apartament 3+1, Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe totale 117m², ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 9 katesh ne faze ndertimi aktualisht tek shtrimi i pllakave. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit fillon me korridorin i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar dhe dalje ne ballkon, dy dhoma femijesh dhe nje tualet te pergjithshem qe aksesohet nga korridori. Orientimi i apartamentit eshte Perendim. Ndertimi pritet te perfundoje brenda nje afati 6 mujor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare THE Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Autostrada Tirane-Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

88,500€
Tek Univers City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verand... - 131m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City Prane QTU, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 130.81m², neto 72.23m², verande 48.47m²...

97,400€
Tek Kompleksi Univers City Prane Qtu, Shitet Apartament... - 133m2
Autostrada Tirane-Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Tek Kompleksi Univers City prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri, Per Vetem me 730 euro/m2 !! Apartamenti me siperfaqe totale 133.4 m2...