Ne Qender, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Me Super Investim!!! - 60m2

E mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga e Barrikadave
  • 27
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056714 - Tek Rruga e Barrikadave, Perballe Shkolles Lidhja e Prizrenit, Jepet Me Qira Apartament 1+1 Me Super Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati 10 katesh me ashensor dhe i mirembajtur. Apartamenti eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, i mobiluar ne menyre shume te mire dhe cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, dhe pajisje elektroshtepiake te markave me te mira, 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Eshte plot drite pasi apartamenti orientohet nga Jug-Lindja dhe ka nje pamje fantastike nga mali i Dajtit dhe qyteti. I zoti i apartamentit ka rregulluar dhe investuar dhe taracen e cila ka siperfaqe prej 72 m² dhe duke e kthyer ne nje verande te mirefillte dhe ne nje ambjent relaxi qe gjithashtu ka nje pamje 360 grade nga i gjithe qyteti. Zona ne te cilen ndodhet eshte me te mirat ne Tirane per te jetuar, per shkak se ka afer cdo facilitet te mundshem dhe shume afer qendres, shkollave, kopshteve, linjave urbane qe te krijon mundesine per nje jetese cilesore. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 10
Zona Rr. e Barrikadave
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 10

Tipare

Verandë Ashensor I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

156,000€
Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 I Sapo I... - 65m2
Rr. e Barrikadave - Rruga Mahmut Fortuzi

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 I Sapo Investuar Dhe Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje ndertimi te ri qe sapo ka perf...

600€ / muaj

700€ / muaj

Tek Sunrise Residence, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I M... - 75m2
TEG - Rruga Vilave

Ne Residencen Sunrise, Prane Teg Jepet Me Qira Apartament 1+1 I mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 4-katshe te rezidences dhe...