Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Loni Ligori
  • 102

Përshkrimi i pronës

REFSK056702 - Ne Astir, Ne Rrugen "Loni Ligori", Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambienti është i ndarë në nje ambient open space dhe nje tualet. Aktualisht ambienti eshte dhene me qira per magazine. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 70m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Astir
Rruga Rruga Loni Ligori
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
135,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Idea... - 92m2
Shkolla e Baletit - Rruga Mihal Grameno

Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje...

139,200€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 116m2
Astir - Rruga Mikel Maruli

Ne Astir, Prane Bar Bohem Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 116 m2 dhe siperfaqe neto prej 10...

135,000€
Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! - 84m2
Yzberisht - Rruga Rexhep Shala

Ne Yzberisht, Shitet Njesi Biznesi Buze Rruge!!! Ambjenti eshte i ndare ne dy njesi te ndryshme dhe aktualisht jane lene me qira. Ambjentet jane me fa...