Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! - 121m2

E pa mobiluar
175,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 488
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056699 - Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen Avid, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 teknik te nje ndertese 6 kateshe. Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te ri & cilesore, me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike. Rezidenca ka gjithashtu hapesira te gjlberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe familjen. Ka cilesi te larte punimesh dhe ndertim me produkte ekologjike. Apartamenti ka nje siperfaqe bruto prej 121 m2 dhe siperfaqe neto prej 102 m2 dhe eshte i organizuar ne korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e madh bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome femijesh dhe 1 tualet kryesor me dritare. Apartamenti eshte i orientuar nga veri-lindje-perendimi me ndricim ne pjesen me te madhe te dites. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti kane perfunduar punimet dhe ka filluar banimi. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 121m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investua... - 118m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne ka...

128,000€
Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Oka... - 102m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102.41 m2 dhe siperfaqe neto 91.44 m2, ndodhet ne katin e...

172,000€
Cmim i diskutueshem

178,000€

Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Struk... - 110m2
Kompleksi Magnet - Rruga Frosina Plaku

Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe ne...