Prane Bulevardit te Ri, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre Ose Banim Ne Ndertim Te Ri!!! - 92m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Jordan Misja
  • 44
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056694 - Prane Bulevardit Te Ri, Ne Kompleksin "Avid", Jepet Me Qira Ambjent Per Zyre Ose Banim Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 teknik te nje pallati 6 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto prej 84 m2, ambienti organizohet nga ambjenti i ndenjes se bashke me ambjentin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ambienti mund te perdoret per zyra,si: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik. Zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Tek vlera e qirase jane te perfshire dhe dy poste parkimi ne katin -1. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Garazh Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

128,000€
Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Oka... - 102m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Te Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2, Me Cmim Okazion!! Apartamenti me siperfaqe bruto 102.41 m2 dhe siperfaqe neto 91.44 m2, ndodhet ne katin e...

600€ / muaj
Cmim i diskutueshem

650€ / muaj

Tek Selvia, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne N... - 91m2
Selvia - Rruga Gjon Buzuku

Tek Selvia, Rruga Gjon Buzuku, Jepet Me Qira Zyre Me Pamje Fantastike Ne Ndertim Te Ri!!! Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 1 tualet dhe 2...