Afer Pallatit Me Shigjeta, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! - 103m2

E mobiluar
154,000€

  • Rruga Irfan Tomini
  • 467
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFSK056689 - Afer Pallatit Me Shigjeta, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesire Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallai 6 katesh te mireadministruar me ashensor. Apartamenti organizohet nga salloni i ndenjes me kendin e gatimit te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit, njera nga dhomat me dalje ne ballkon si dhe tualeti me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e preferuar per banim pasi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per jetese, por gjithashtu dhe per investim. Orientimin e ka drejt jug-perendimit, cka do te thote qe ka drite dhe diell gjate pjeses me te madhe te dites. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Pallati me Shigjeta
Rruga Rruga Irfan Tomini
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

153,000€
Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimet... - 109m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale prej 109.4 m2 dhe siperfaqe neto pre...

145,000€
Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri... - 104m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, nd...

150,000€
Te Tregu Elektrik , Shitet Apartament 2+1 Super I Inves... - 108m2
Tregu Elektrik - Rruga Zonja Çurre

Ne fillim te Tregut Elektrik,ne rrugen Zonja Curre shitet apartament 2+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati 5 katesh pa...