Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambjent Per Zyra I Investuar!!! - 60m2

E pa mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu
  • 91

Përshkrimi i pronës

REFSK056652 - Ne zonen e Don Boskos, Perballe Gjykates Administrative Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar Ne Ndertim Te Ri!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 9 katesh, te pajisur me ashensor. Me nje siperfaqe neto prej 60 m2, ambienti organizohet nga korridori shperndares, 1 ambient te bollshem dhe 1 tualet. Mund te perdoret per zyra: zyre programimi, zyre kontabiliteti, zyre avokatie, zyre projektesh. Ambienti eshte i investuar me termoizolim, izolim akustik, shtrimi me parket. Se bashku me ambientin disponohet post parkimi (opsional) me vlere 50 €/muaj. Orientimi i ambjentit eshte jug-lindje, dhe pozicionohet nga ana e rruges kryesore. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobiliare Real Deal Properties ne numrin e kontaktit:+355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 60m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 1
Zona Don Bosko
Rruga Rruga Ibrahim Pashe Bushatlliu
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 9

Tipare

Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

690€ / muaj
Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar... - 130m2
Don Bosko - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje godine 7 kateshe te mireadministruar me ashensor. A...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Prane Qendres Metropol, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra... - 60m2
Drejtoria e Policise - Rruga Sami Frashëri

Prane Qendres Metropol, Rruga Sami Frasheri, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra I Investuar!!! Ambienti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te ri me nje s...

850€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,500€ / muaj

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planim... - 197m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra, Me Planimetri Perfekte!!! Ambienti me siperfaqe totale 196.4 m2 ndodhet ne katin e dyte banim te nje p...