Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri te Rregullt - 104m2

E pa mobiluar
129,000€

  • Rruga Abedin Rexha
  • 1271
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056471 - Tek Ish Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim te Ri, mundesi e mire banimi !!! Ndertimi eshte ne faze grope. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te njeres nga kullat 9-kateshe ne nje nder Rezidencat me te mira ne ndertim, me siperfaqe totale 104 m² dhe 91 m² neto. Korridori ben shperndarjen ne ambientin e ndenjes me hapesire te bollshme se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, vazhdon me 2 dhomat e gjumit, njera me tualet te dedikuar dhe tjetra me dalje ne ballkonin tjeter dhe nje tualet tjeter qe aksesohet ne korridor. Objekti ne katin zero do te kete sherbime dhe nentoke dy kate parkim. Orientimi i apartamentit eshte perendim. Ne kete residence do te ofrohen te gjitha sherbimet dhe fasilitetet per nje jetese sa me komode dhe ky eshte nje opsion shume i mire si per banim dhe per investim duke patur parasysh facilitetet qe ofron zona. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re
Rruga Rruga Abedin Rexha
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...

E RE
140,000€
Cmim Kleringu !!! Tek Fusha E Aviacionit, Shitet Aparta... - 108m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Simon Gjoni

Cmim Kleringu !!! Tek Fusha e Aviacionit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banim te nje godine b...

125,000€
Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalis... - 64m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Asim Vokshi

Tek Shkolla Harry Fultz, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5 katesh ekzistues me nje si...