Ne Shkoze, Jepet me Qera Ambjent bashke me Biznesin - 290m2

E mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Shote Galica
  • 39

Përshkrimi i pronës

REFSK056440 - Ne zonen e Shkozes, ne rrugen "Shote Galica", 20 metra nga Unaza e Madhe e Tiranes, jepet me qira ambient bashke me biznesin e prodhimit te dritareve dhe dyerve plastike dhe duralumin, ne katin e pare me hapesire totale prej 290 m2. Ambienti aktualisht eshte i ndare ne 3 hapesira, nga i cili njeri ambient ka te instaluar makinerite e biznesit dhe dy ambjente te tjera ndihmese. Duhet theksuar se ambienti ka akses shume te mire ne rrugen kryesore dhe Unazen e Madhe. AmbIenti eshte i rrethuar dhe i mbyllur me dere. Zona ku ndodhet eshte shume e mire pasi eshte buze rruges dhe aksesohet dhe adresohet shume kollaj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 290m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Shkozë
Rruga Rruga Shote Galica
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 1

Tipare

Depo I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

900€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Laprake, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient... - 110m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprak, Buze Rruge Kryesore, Jepet Me Qira Ambient Open-space Ideale Per Biznes. Prona ka siperfaqe totale 110 m2 dhe i organizuar ne nje ambient o...

880€ / muaj

900€ / muaj

Tek Rruga Hoxha Tahsim, Jepet Me Qira Ambient Komercial... - 70m2
Hoxha Tahsim - Rruga Hoxha Tahsim

Tek Rruga Hoxha Tahsim, prane Sallon Frida jepet me qira ambient komercial buze rruges kryesore. Ambienti eshte Open Space ka siperfaqe 70 m2 dhe mome...

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Yzberisht - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...