Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!! - 45m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 128

Përshkrimi i pronës

REFSK056388 - Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka siperfaqe bruto 45 m2 dhe siperfaqe neto 42.2 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambiente dhe nje tualet. Ambientet jane te ndara me gips, dhe mund te kthehet shume lehte ne open space sic ka qene. Duke pasur parasysh vendodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire per zyra te ndryshme, laboratore, studio, etj.... Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka te gjitha facilitetet e mundshme. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450€ / muaj
Tek Nisharaku, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Pershtats... - 60m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Shefqet Musaraj

Tek Nisharaku, prane Ish-Uet Jepet Me Qira Apartament 1+1 i pershtatshem per zyra. Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 , ndodhet ne katin e dyte te nje pal...

400€ / muaj
Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rrug... - 38m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Mine Peza

Tek Mine Peza, Jepet Me Qira Ambient Per Zyra Buze Rruge!!! Ambienti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 5 katesh dhe ka nje siperfaqe neto 38 m2. Organ...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...