Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Lokacion Perfekt!! - 45m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Frederik Shiroka
  • 119

Përshkrimi i pronës

REFSK056388 - Tek 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, Jepet me Qera Ambjent Komercial (per zyre) ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Ambjenti ka siperfaqe bruto 45 m2 dhe siperfaqe neto 42.2 m2 dhe eshte i ndare ne dy ambiente dhe nje tualet. Ambientet jane te ndara me gips, dhe mund te kthehet shume lehte ne open space sic ka qene. Duke pasur parasysh vendodhjen prona eshte nje mundesi shume e mire per zyra te ndryshme, laboratore, studio, etj.... Zona ne te cilen ndodhet ambienti ka te gjitha facilitetet e mundshme. Per me teper informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Rruga Frederik Shiroka
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I Pa mobiluar Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht... - 75m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Studenti

Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati te vitit 2003 dhe ka nje siperfaq...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Zyre Openspace !!! - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, ne Rrugen Shyqyri Berxholli , jepet me qira zyre ne katin e pare te nje pallati te ri te administruar , me siperfaqe 40 m2. Zyra ka...

600€ / muaj
Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartam... - 70m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - 21 Dhjetori

Tek 21 Dhjetori, Pas Auto Kadiut, Jepet Me Qira Apartament 2+1+Depo. Apartamenti ndodhet ne kati e 3 te nje pallati te mirembajtur dhe organizohet nga...