Ne Farke, Shitet Toke Shume Afer me Rrugen Kryesore!!! - 5100m2

E pa mobiluar
460,000€

  • Farkë
  • 135

Përshkrimi i pronës

REFSK056291 - Ne Farke, Shitet Toke, buze rruges dytesore dhe shume afer me rrugen kryesore !!! Toka eshte me siperfaqe 5100 m2 dhe eshte ideale per investim si ndertim kompleks vilash, komplekse sportive etj. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 5100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Premium
Kati 0
Zona Farke
Rruga Farkë
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 0

Tipare

Hipotekë

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

450,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike... - 1000m2
Farke - Rruga Pjeter Budi

OKAZION!!! Ne Farke Shiten Tre Vila Me Pamje Fantastike + 1350 M2 Truall! Vilat ndodhen ne zonen e Farkes, prane liqenit, zone e cila karakterizohet n...