Ne Kombinat, Shitet Shtepi Private 1 Kateshe Me Hapesira Te Bollshme!! - 98m2

E mobiluar
135,000€

  • Rruga Tanush Shyti
  • 228

Përshkrimi i pronës

REFSK056288 - Ne Kombinat, ne Rrugen Tanush Shyti, Shitet Shtepi Private, 1 kate dhe parkim. Shtepia ndodhet ne nje zone me akses te mire dhe jo shume larg KomisariatiT nr 6. Shtepia ka siperfaqe trualli prej 181 m2 dhe siperfaqe ndertimi ne total 98 m2. Ne katin perdhe sherben per post parkimi dhe magazine, Kati i pare me sip 98 m2, dhe eshte i strukturuar ne sallonin e ndenjes bashke me ambjentin e gatimit dhe dalje ne verande, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Pjesa tjeter e truallit eshte oborr i gjelberuar me peme dhe lule. Orientimi eshte Jug-Perendim dhe Veri. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe ndertesen. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 1
Zona Kombinat
Rruga Rruga Tanush Shyti
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme