Tek Kodra e Priftit, Shitet Shtepi 3 Kateshe Me Hapesira Te Bollshme!!! - 595m2

Pjesërisht e mobiluar

335,000€

320,000€

  • Rruga Ernest Novak
  • 280

Përshkrimi i pronës

REFSK056287 - Tek Kodra e Priftit, Shitet Shtepi Private, 3 kate dhe parkim/bodrum. Shtepia ndodhet ne nje zone shume te mire te Tiranes me shtepi private dhe me akses shume te mire. Shtepia ka siperfaqe trualli prej 360 m2 dhe siperfaqe ndertimi ne total 595 m2. Ne katin perdhe i cili ka siperfaqe banimi prej 97.4 m2, sherben per poste parkimi nje pjese, lavanteri dhe magazine. Kati i pare me sip 181.8m2, ka sallonin e ndenjes bashke me ambientin e gatimit dhe dalje ne ballkon, tre dhoma gjumi, njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete. Kati i dyte eshte me sip 181.8 m2 dhe ka ndarje njesoj si kati i pare, por eshte i paperfunduar(eshte ne fazen e ndarjes me tulle). Kati i trete ka siperfaqe 133.8 m2 dhe aktualisht eshte lene Openspace. Orientimi eshte Jug-Perendim dhe Veri. Cmimi i reklamuar eshte per gjendjen sic eshte aktualisht. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor per truallin dhe ndertesen. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 595m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Shkoze - Kodra e Priftit
Rruga Rruga Ernest Novak
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Garazh Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Ne Shkoze, Shitet Vile 2 Kate, Me Super Pamje !! - 218m2
Shkoze - Kodra e Priftit - Rruga Xhepa

Ne Kodrat e Shkozes, ne super pozicion, shitet nje vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 281 m² me gjurme ndertimi rreth 111 m² per kat duke e bere...