Perballe Liqenit Artificial, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar - 105m2

E mobiluar

250,000€

235,000€

  • Rruga Peti
  • 1059
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFSK056268 - Ndermjet Kopshtit Zoologjik dhe Liqenit te Thate, ne fillim te rruges Peti, shitet Apartament 2+1, me punime super cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar, me ashensor i vitit 2015. Eshte i organizuar ne nje sallon me hapesire te madhe bashke me ambientin e gatimit i cili ka dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku njera prej tyre ka dalje ne ballkon dhe dy tualete te bollshem. Ne te gjithe hapesiren e brendshme eshte vendosur sistemi (shtrimi i tubave) i ngrohjes qendrore (Chiller). Apartamenti shitet i mobiluar. Prona eshte investimi ideal per dike qe kerkon nje jetese ne ajer te paster. Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja cka mundeson ndricim natyral qe ne mengjes. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Apartamenti ka akses ne linjat kryesore te autobusave dhe ne unazen e madhe qe te nxjerr direkt nga qyteti si per ne Durres dhe per Elbasan. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te qetesise, ajrit te paster dhe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Angjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Peti
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

750€ / muaj
Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parki... - 81m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Eduard Mano

Tek Kopshti Zologjik, Jepet Me Qira Duplex 2+1 Me Parkim Te Perfshire Ne Cmim !!! Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati 6 katesh. Prona ka n...

206,000€
Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Nder... - 118m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Hamdi Garunja

Te Liqeni Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 5-katesh ne ndertim e siper, aktual...

242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...