Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet me Qira Ambient Biznesi! - 130m2

Pjesërisht e mobiluar

1,200€ / muaj

1,000€ / muaj

  • Zogu I Boulevard
  • 124

Përshkrimi i pronës

REFSK056134 - Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e katert, qe eshte kat i ndertuar per tu shfrytezuar per aktivitete biznesi. Ambienti ka siperfaqe neto 114 m² dhe eshte i strukturuar ne nje ambient openspace, tre ambiente te tjera, dy tualete dhe nje ballkon. Prona mund te shfrytezohet sipas kerkeses se qiramarresit per biznese te ndryshme. Ka orientim lindje qe do te thote pamje nga Bulevardi. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuara ne Tirane, pasi eshte shume prane qendres se qytetit dhe shume afer me unazen e vogel. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, I Pershtatshem P... - 120m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Xhavit Shyqyri Demneri

Ne Astir, Prane Kompleksit Molla, Jepet Me Qira Njesi Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

1,512,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1... - 540m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Qender Te Tiranes, tek Turdiu Center, Tek Turdiu Center, Shitet Ambjent Komercial Në Katin -1!!! Turdiu Center ndodhet vetem pak metra larg sheshit...

170,000€
Mbrapa Ministrise Se Drejtesise, Shitet Ambient Biznesi... - 190m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Sheh Rexhep Kubati

Pas Ministrise se Drejtesise, shitet ambient i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi me siperfaqe 190 m2 ne katin -1 te nje pallati te miread...