Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet me Qira Ambient Biznesi! - 130m2

Pjesërisht e mobiluar

1,200€ / muaj

1,000€ / muaj

  • Zogu I Boulevard
  • 133

Përshkrimi i pronës

REFSK056134 - Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e katert, qe eshte kat i ndertuar per tu shfrytezuar per aktivitete biznesi. Ambienti ka siperfaqe neto 114 m² dhe eshte i strukturuar ne nje ambient openspace, tre ambiente te tjera, dy tualete dhe nje ballkon. Prona mund te shfrytezohet sipas kerkeses se qiramarresit per biznese te ndryshme. Ka orientim lindje qe do te thote pamje nga Bulevardi. Zona ku ndodhet eshte nga me te preferuara ne Tirane, pasi eshte shume prane qendres se qytetit dhe shume afer me unazen e vogel. Disponon dokumentacion te rregult hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 4
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje...

1,200€ / muaj
Te Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesira... - 180m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga e Dibrës

Ne Qender, tek Rruga e Dibres, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar...

1,200€ / muaj
Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Siperfaqe... - 400m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Shaban Bardhoshi

Ne Kombinat, Jepet Me Qira Ambient Biznesi Me Siperfaqe Te Bollshme! Prona ndodhet ne katin e 2 te nje ndertese 2 kateshe. Organizohet nga nje ambient...